За сучасних обставин громадяни по всьому світу змушені відмовитися від буденних турбот та змінити звичний ритм життя. Зірки по всьому світу надихають людей дбати про своє здоров'я та дотримуватися заходів безпеки. Музиканти закликають фанів залишатися вдома своєю творчістю. До ініціативи доєднався й колектив TVORCHI.

До теми Зірки запустили флешмоб у час карантину: Я залишаюсь вдома заради...

Тернопільський гурт записав актуальний джингл зі звуків карантину. Мелодія й дійсно складається з тих звуків, які сьогодні доводиться чути всім без винятку – використання антисептичного засобу, води у відкритому крані, розсипаної гречки, шарудіння поличок та відчиненого вікна.

Ми, як і всі свідомі українці, зберігаємо спокій та залишаємось вдома! Ці декілька днів надихнули нас на музику, яка складається із звуків карантину. Нашою музикою ми закликаємо вас протидіяти коронавірусу, адже це дуже просто – #залишайсявдома,
– презентували джингл музиканти.

Варто зазначити, що від 18 березня Україна живе в умовах посиленого карантину – зачинені торгівельно-розважальні центри, заклади громадського харчування, театри і кінотеатри, впроваджені обмеження в громадському транспорті та зупинене метро. Станом на 21 березня у країні зафіксовано 41 випадок захворювання коронавірусом, з них 3 – летальні.


Де можна зробити тест на коронавірус / Інфографіка 24 каналу