Так вона прокоментувала ініціативу розробки та ухвалення законопроекту щодо виступів українських артистів у Росії та на окупованих територіях, передає "Укрінформ".

Читайте також: Є українські топ-артисти, які по-мистецьки окупували Росію, але про них мовчать, – продюсер

Це не питання музики, це не питання шоу-бізнесу, це навіть не питання українсько-російських відносин. Це питання елементарної поваги до себе. Якщо є питання про безпеку країни, зраду країни, то ми маємо це озвучувати. Цей законопроект, в тому числі, показує, що правильно, а що – ні, і не треба шукати компроміси. Є питання зради, а я особисто сприймаю це як зраду,
– заявила співачка.

Руслана вважає, що ухвалення закону стане для депутатів "черговим іспитом на те, наскільки це український парламент".

"Я вірю, що всі депутати – свідомі, більшість принаймні. Я розумію, що навіть той, хто буде тиснути кнопку за гроші чи за лобі, вони все одно усвідомлюють, що так правильно, а так – ні. Прийде час, коли правда переможе, а вона на боці цього закону", – додала виконавиця.

Нагадаємо, раніше Національна рада з питань телебачення і радіомовлення запропонувала ввести штрафи або кримінальну відповідальність для українських артистів, які гастролюють на території держави-агресора.

Окрім того, віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко пропонує створити спеціальний реєстр артистів, які з гастролюють у Росії, а також зобов'язати їх сплачувати військовий збір.