Талановита вокалістка дивує своїх прихильників все новими сексапільними знімками, на яких хизується стрункими формами. Нещодавно Настя Каменських опублікувала знімок з ванної кімнати. Там зірка стала перед дзеркалом у футболці та бікіні, засвітивши оголені сідниці перед камерою.

Читайте також: П'яна і чарівна, – у мережі відреагували на нове фото Насті Каменських

Звабливе фото викликало шквал коментарів. Хейтери одразу ж засипали зірку нещадною критикою, заявивши, що вона вульгарна та вже давно нецікава. "Настю, це ганебно!", "Мені така діва не потрібна", "Це дуже вульгарно... А якщо побачуть діти?", "Почала поводитись як повія", "Дуже гарно свою ж*пу показувати всій країні", "Скоро ще й в порно зніметься", "Я думала, що вона нормальна. Краще б своїм розумом хизувалась, а не сідницями", "Краще б пісню класну записала", "Настю, ти стала нецікавою", – з обуренням написали люди.

Та попри таку критику в мережі знайшлись ті, хто захищав співачку. Люди стали на захист Насті Каменських, зазначивши, що вона красива та не має цього приховувати. Критику ж хейтерів назвали "банальною заздрістю".