Як повідомляє видання People, у вівторок, 22 січня, Кейт Міддлтон відвідала благодійну організацію Family Action, яка допомагає неблагополучним родинам та дітям з групи ризику. Саме там, під час бесіди з опікунами та батьками, герцогиня Кембриджська вирішила поділитись своїм досвідом.

Читайте також: Кейт Міддлтон засвітила яскраве вбрання під час публічного виходу: фото

Дружина принца Вільяма, яка виховує 5-річного Джорджа, 3-річну Шарлотту та 9-місячного Луї, зазначила, що материнство усім дається нелегко. Навіть при тому, що Кейт Міддлтон допомагає няня, вона все одно стикається з безліччю труднощів.

Це так важко. У перший рік життя малюка ви отримуєте багато підтримки, а потім залишаєтеся наодинці з усіма проблемами. Всі проходять через одну і ту ж боротьбу,
– зізналась Кейт.

Всі учасники заходу були в захваті від такої щирості герцогині Кембриджської. Після зустрічі вони зізнались, що з Кейт Міддлтон було дуже легко спілкуватись, а під час розмови вони зовсім не відчували, що бесідують з представницею королівської родини.

"Коли вона увійшла до кімнати, всі відчули, що вона наш друг. Кейт дуже мила, уважно слухала, а коли деяких з нас переповнювали емоції, закликала бути сміливими і не боятися розповідати свою історію. Вона проявляла співчуття. Я хвилювалася, чи потрібно робити реверанс, як звертатися до неї... Але, коли вона сіла поруч, королівський ореол кудись зник", – розповіла одна з учасниць заходу.

Кейт Міддлтон під час зустрічі з представниками
Кейт Міддлтон під час зустрічі з представниками Family Action / Twitter / @KensingtonRoyal

Герцогиня Кембриджська
Герцогиня Кембриджська на зустрічі з британцями / Twitter / @KensingtonRoyal