Про своє "складне ставлення" до питання окупації Росією Криму Апіна розповіла німецькому виданню Deutsche Welle.

Читайте також: Істерика та вимоги не публікувати відео: що залишилось за кадром інтерв'ю ANNA MARIA

"Наш Крим, не наш Крим – у мене дуже складне ставлення до цих подій. З одного боку, звичайно, він наш, а з іншого боку, звичайно, він не наш. Я не можу зараз говорити, тому що багато чого не знаю", – сказала вона.

Апіна зазначила "хочеться, щоб він був наш". Однак російська співачка сподівається на "полюбовне" вирішення цього питання.

Або ж взагалі не влазити в цю тему. Я зараз по-російськи буду якось вихляти хвостом і говорити всякі словоблудства,
– додала співачка.

Апіна нагадала, що "тепер нев'їзна в Україну" після її концерту в Архангельську.

"Я пам'ятаю, я потрапила в "Миротворець". Я знаю, що тепер туди нев'їзна, тому що співала в Архангельську, де за мною на сцені було написано "Кримнаш". Я ж не дивлюся, що на заднику написано", –зазначила співачка.

Що таке "Миротворець"?
Це – неурядова організація, яка займається дослідженням ознак злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку. Ресурс складає і публікує у відкритому доступі базу, де вказані персональні дані людей, які вважаються сепаратистами або ж "агентами Кремля".

Зазначимо, скандал через "Кримнаш" розгорівся і на Нацвідборі до Євробачення – Україні відмовилася від участі у пісенному конкурсі. Під час резонансного інтерв'ю з журналістом Романом Скрипіним, учасниці відбору Анна і Марія Опанасюк не змогли відповісти, чи окупований Крим.