Принцеса Діана стала не лише "королевою людських сердець", але й новою зіркою, яка зійшла, ставши частиною королівської сім'ї. Її образами, над якими вона доволі часто різко експериментувала, досі надихаються і ставлять в приклад. Тож, при першій можливості купити кілька її знакових вбрань, справжні поціновувачі моди не пошкодували й трьохсот тисяч доларів. Про це повідомляє видання The Daily Mail.

Читайте також: Кейт Міддлтон одягнула сукню в стилі принцеси Діани: фото

На аукціоні Kerry Taylor Vintage Fashion Auction (Вінтажний модний аукціон) було виставлено три сукні принцеси Діани, в яких вона неодноразово зачаровувала публіку. Сума, за яку придбали легендарні плаття перевищувала 300 тисяч доларів. А вбрання, до слова, представляв на аукціоні один і той самий колекціонер.

Одна з суконь, яку придбав прихильник Леді Ді, обійшлося йому в 116,765 тисячі доларів. У двобортному вбранні персикового кольору в горошок від Catherine Walker принцеса Діана вперше з'явилася на зустрічі з президентом Туреччини у 1988 році.

Принцеса Діана
Принцеса Діана / Us Weekly

Друге плаття, яке злегка нагадувало сорочку, у синьо-білу смужку, було продано за найбільшу суму – 133,073 тисячі доларів. Цю сукню від David and Elizabeth Emanuel вона одягнула під час візиту в Бахрейн, куди відправилася разом з принцом Чарльзом у 1986 році.

Принцеса Діана
Принцеса Діана, 1984 рік / Instagram / @princess.diana.forever

І третім вбранням на аукціоні було виставлено червоний костюм від Jasper Conran. Його принцеса Діана одягнула вперше у 1984 році під час подорожі на круїзному лайнері Royal Princess. Костюм було продано за 78,474 тисячі доларів.

Принцеса Діана
Принцеса Діана, 1984 рік / Instagram / @princess.diana.forever