Читайте також: Хелловін 2017: куди піти у Києві

The Beatles Tribute Show

14 жовтня

Caribbean Club

Вартість: 150 - 500 грн

Купити квиток можна тут

Дату цього концерту обрано не випадково. У ці дні у 1963 році відбулася знакова для кожного справжнього шанувальника The

Beatles подія – Джон, Пол, Рінго і Джордж зіграли у лондонському залі Palladium. Концерт у прямому ефірі транслювали по ТБ, і саме цього дня диктор уперше вимовив слово "бітломания". З того часу шалене кохання до "ліверпульської четвірки" описували винятково цим словом: "Епідемія рок-музики", що захопила весь світ, отримала свою назву – "бітломания". 54 роки після цього улюблені хіти "жуків" заспівають відомі українські музиканти. А допоможе їм в цьому оркестр Kaska Records Big Band під управлінням Валентина Корнієнка. Потужний оркестровий звук, завчені напам'ять улюблені пісні бітлів і затишна атмосфера клубу – всі ці складові обіцяють незабутній музичний вечір.

Хто із зіркових вокалістів вийде на сцену клубу, стане для глядачів сюрпризом.

Музично-танцювальное ретро-шоу "Єпоха джазу"

15 жовтня

Caribbean Club

Вартість: 120 грн.

Купити квиток можна тут

Музично-танцювальне ретро-шоу для фанів автентичного джазу, такого, яким він був ще на самому початку свого зародження. У программі: найстильніші мелодії та модні танці 20-40х років минулого століття, за мотивами найкращих клубів Нью-Йорка та Чикаго. Як сказав Френсіс Скотт Фіцджеральд: "Це була ера чудес, ера мистецтва, ера крайнощів та великої сатири". На сцені гратимуть віртуозні Jazz Band та танцювальний колектив Shiny Stokings Chorus Line. Ретро дрес-код вітається.

Вечір боксу "Білі комірці"

15 жовтня

Freedom

Вартість: 500 - 1000 грн

Купити квиток можна тут

Безкомпромісні й 100-відсотково спекотні боксерські поєдинки між бізнесменами та менеджерами, шоуменами і коментаторами, музикантами, акторами і представниками інших "небойових" професій, для яких ринг не є місцем природного перебування і заробітку. Кількість тих, хто долучається до популярного руху з оздоровлення тіла і духу, незмінно зростає. Хтось надягає боксерські рукавички, щоб позбутися тяжкості одноманітних буднів. Інші – бо ще в дитинстві мріяли опинитися на рингу, але через різні причини пройшли повз боксерський зал. Треті хочуть щось довести – самому собі або комусь. Причини різні, але місце зустрічі залишається незмінним вже не перші вихідні.

Спляча красуня

15 жовтня

Національна музична академія України імені П. І. Чайковського

Вартість: 120 - 375 грн.

Купити квиток можна тут

Знайомити дитину з творами мистецтва потрібно поступово і цікаво. У проекту "Казки з Оркестром" саме така ціль. Адже творці проекту чудово знаються на тому, що саме цікавить дітей. Вони люблять розглядати яскраві картинки, під час чого у їхньої свідомості народжуються дивовижні художні образи. Відому казку "Спляча красуня" розповідатиме актриса і популярна телеведуча – Лілія Ребрик, якій акомпануватиме Національний ансамбль "Київська Камерата". Художнім доповненням цього музично-літературного виступу стане барвиста водна анімація від Ангеліни Золотий та пісочне шоу у виконанні Андрія Пісочного.

Майстер-клас з публічного виступу "Сила слова"

15 жовтня

Театр "Актор"

Вартість: 200 грн.

Купити квиток можна тут

Як подружитися з аудиторією, подолати скутість і донести своє повідомлення кожному? Правила і хитрощі ефективного і результативного публічного виступу від справжніх майстрів: акторів театру і кіно Петра Русаненко, Олександра Жили, Данила Маржеца і художнього керівника Театру "Актор" Слави Жили.

Ви дізнаєтеся:
- Як почати свій виступ так, щоб викликати довіру у глядача.
- Як жестикулювати і приховати свою невпевненість.
- Як зробити мова цікавою.
- Як виховати в собі магнетизм і ще багато корисних прийомів.
Тривалість майстер-класу три години з двома кави-брейками.

Жінка минулих часів

16 жовтня

Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки

Вартість: 70 грн.

Купити квиток можна тут

Трагічна історія "Медеї ХХ століття" у комфортабельній європейській квартирі, в якій спочивають тлінні останки її любові. Символічна і в той же час актуальна, вона відображає духовні проблеми сучасної людини, її взаємини зі світом, з такими вічними категоріями як гідність, вірність своєму слову і собі, відповідальність перед собою, своїми близькими і не близькими: що в кінцевому рахунку є відповідальністю перед навколишнім тебе світом.