Меморіал АНЗАК – головний пам'ятник у Сіднеї, який є нагадуванням про моторошні події Першої світової війни, яка забрали життя 60 тисяч людей у 1914-1918 роках.

Читайте також: Без Меган Маркл: принц Гаррі пригорнув альпіністку на мості у Сіднеї

Принц Гаррі, який не міг стримати емоцій під час церемонії, і Меган Маркл поклали вінок до меморіалу. У квіти була вкладена записка, яку герцог і герцогиня написали від руки: "На згадку про тих, хто заплатив найвищу жертву, і в знак визнання чоловіків і жінок, на тілі яких залишилися шрами".


Меган Маркл і принц Гаррі поклали вінок до меморіалу АНЗАК / Getty

Відомо, що у 1934 році в день відкриття меморіальної дошки АНЗАК таку саму записку залишив тут двоюрідний дід Гаррі – принц Генрі, герцог Глостерський.


Записка Меган Маркл і принца Гаррі

Для виходу принц Гаррі одягнув військову форму Blues&Royals. У свою чергу, Меган Маркл обрала відповідну елегатну сукню-міді від Emilia Wickstead і капелюх від Philip Treacy. Свій образ вагітна герцогиня Сассекська доповнила чорними туфлями на підборах і клатчем такого ж тону.


​Меган Маркл / Getty


​Меган Маркл / Getty


​Меган Маркл / Getty


​Меган Маркл / Getty


Меган Маркл / Getty

Нагадаємо, що подружжя принца Гаррі і Меган Маркл наразі перебуває з офіційним візитом в Австралії. Герцоги Сассекські відвідають близько 80 заходів протягом 16-ти днів. В перший день прибуття пари в Астралію, 15 жовтня, стало відомо, що Меган Маркл і принц Гаррі очікують на появу первістка. Згідно з офіційним повідомленням Кенсінгтонського палацу, малюк з'явиться на світ навесні 2019. За підрахунками британських експертів, Меган зараз перебуває на 3-4 місяці вагітності.