Співати речитативом і змушувати рухатись під свій ритм вміє багато хто, але от напакувати свої гаманці мільйонами вдається одиницям. П’ять найприбутковіших хіп-хоп королів.

Eminem

Розпочинає рейтинг Емінем. Протягом року він збагатився на 14 мільйонів доларів. 38-річний репер розпочав нову декаду дуже успішно. Його новий альбом Recovery розійшовся по світу майже у 6 мільйонів копій отримав 10 премій Греммі. Емінем відрізняється від інших реп-мільйонерів тим, що як правило заробляє виключно на музиці, однак цьогоріч встиг поповнити свій гаманець прибутками від промо-роликів напою від компанії Lipton та автомобіля Chrysler.

Lil Wayne

Ліл Вейн - на один мільйон прибутків більше, ніж Емінем - тобто 15. Став першим артистом з часів Тупака Шакура, якому вдалось очолити чарт зі своїм альбомом, сидячи при цьому за гратами. Вісім місяців репер не бачив волі за незаконне володіння зброєю. З’явились проблеми у Ліл Вейн і в кар’єрному плані - його звинувачують у крадіжці музики, яку він використав у Bedrock - сума позову якраз 15 млн. доларів.

Kanye West

16 мільйонів за підсумками календарного року заробив стильний хуліган із манією величі - Каньє Вест. Новий альбом дуже швидко став платиновим, щоб заробити ще більше Каньє скооперувався із Jay-Z.

Як витратити свої ж гроші Каньє знає прекрасно - на себе улюбленого, то вставить золоті зуби із діамантами, то замовить годинник зі своїм зображенням на циферблаті вартістю майже у 2000 доларів.

Sean Diddy Combs

А ця людина просто не може зупинитись - заробляє і заробляє. Шон Дідді Комбс, Паф Дедді, а бо ж Пі-Діді - 35 мільйонів доларів за рік. Пі-Діді все менше приносять прибутки самі співи - це менше 20% усіх доларів, які він заробив за рік. Вічнозелені як на конвеєрі надходять до його гаманця завдяки лінії одягу Шон Джон, рекордингового лейблу Bad Boy та маркетингової фірми Blue Flame. Окрім цього, Пі-Діді заробляє на французькій горілці "Сирак" очікується, що у 2011 продадуть до понад мільйон пляшок із алкогольним напоєм.

Jay-Z

А найбільше серед реперів у світі за робив Jay-Z. Звичайно ж, щоб відчувати себе повноцінним біля такої дружини як Бейонсе Jay-Z доводиться працювати як проклятому - 37 млн. доларів річних прибутків. Хіп-хоп король усюди - власник нью-йоркського нічного клубу “40-40”, втримує у своїх руках контрольний пакет акцій баскетбольної команди New Jersey Nets, а ще в 2008-му підписав 10-річний контракт із "Лайв Нейшн", що займається концертами, на суму у 150 млн. доларів.