Тріумф України у Стокгольмі

Цю безсонну ніч українці згадуватимуть, мабуть, ще дуже довго. Після того, як у столиці Швеції офіційно оголосили результати Євробачення — заснути було важко, емоції зашкалювали. Українка Джамала тріумфувала у Стокгольмі. А от представник Росії Сергій Лазарєв, якому букмекери пророкували перемогу, опинився лише на третій сходинці.

Дивіться також: Євробачення-2016. Україна здобула перше місце: як це було

До речі, показово, що попри складні стосунки між країнами українці і росіяни досить високо оцінили виступи своїх представників – Росія віддала Україні 10 балів, Україна ж виступ Лазарєва оцінила по максимуму – 12.

Ввечері 15 травня Джамала повернулась до Києва. Тут їй влаштували дуже теплий прийом. Емоції самої співачки зашкалювали — вона кілька разів не могла стримати сліз, але заспокоювала — це від щастя.

Після зустрічі співачка відправилась додому. І вже в піжамі, але з цінною статуеткою у руках, переможниця Євробачення змогла розслабитись і відпочити. Вся кімната Джамали – у квітах.

"Люди, це ви найкращі! Дякую і люблю!", — прокоментувала фото співачка у facebook.

Смерч на Кіровоградщині

Ввечері 15 травня у Кіровоградській області пронісся смерч. Вражаючі фото стихії публікують користувачі соцмереж. Відомо, що його епіцентр припав на селище Нове.

"У нас торнадо, як в Америці", – написала Аліна Грушковська.

iPhone SE починають продавати в Україні

В українських роздрібних мережах стартують продажі смартфона iPhone SE. Смартфон доступний у металевому корпусі в кольорах "сірий космос", сріблястий, золотий і "рожеве золото".

В українських магазинах вже відкрили передзамовлення на новий гаджет. Так, в мережі Citrus пристрій можна придбати за ціною 14 499 гривень, в інтернет-магазині Rozetka – від 14 499 до 18 199 гривень, а у мережі "Привіт" — 18 199 гривень.