Чимало українців захоплюються талантом Злати Огнєвіч, однак мало хто знає деталі її особистого життя. Журналісти LifeStyle 24 підібрали 8 цікавих фактів, які зможуть вас здивувати.

Читайте також: Я дуже ціную свою внутрішню свободу: Злата Огневич про політику, Євробачення та музику

Справжнє ім'я Злати Огнєвіч – Інна Бордюг.

Майбутня зірка народилась у місті Мурманськ, що в Росії. Згодом родина Злати Огнєвіч переїхала в Крим, де й розпочалась вокальна кар'єра співачки. До окупації українського півострова артистка була обличчям рекламної кампанії Криму.

Батьки зірки не мають стосунку до шоу-бізнесу. Злата Огнєвіч народилась у сім'ї військового хірурга та педагога. Однак в підлітковому віці артистка вирішила поступити до одного з найвідоміших закладів України – Київського інституту музики.

Злата Огнєвіч заробляла перші гроші у віці 10 років. Майбутня зірка зважувала туристів на пляжі.

Читайте також: Яку вагу має Злата Огнєвіч: несподіване зізнання співачки

Артистка виходила на сцену не тільки із сольним проектом. Злата Огнєвіч була учасницею латин-бенду та вокалісткою Державного ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України.

Ідеальну фігуру Злата Огнєвіч підтримує завдяки фізичним вправам та дієтам. Співачка зізналась, що вона відмовилась від молочних продуктів та вже 2 роки не їсть м'ясо. Натомість у її раціоні є риба.

Окрім цього, зірка займається балетом, відтак з легкістю пройшла відбір до шоу "Танці з зірками 2018".

У 2013 році Злата Огнєвіч представляла Україну на міжнародному конкурсі "Євробачення". За результатами шоу, вона посіла третє місце.

Виступ Злати Огнєвіч на "Євробаченні 2013": дивіться відео