У недлю, 12 травня, коли весь світ відзначає День матері, журналісти LifeStyle 24 вирішили познайомити своїх читачів із 5 українськими знаменитостями, які не прагнуть знайомити громадськість зі своїми дітьми.

Читайте також: День матері в Україні: коли відзначають у 2019 році

Монатік

Мабуть, найбільш принциповим у цьому питанні є популярний артист Монатік (Дмитро Монатик). В одному з нечисленних інтерв'ю він зізнався, що його слава не має впливати на близьких родичів. Тому свою дружину Ірину Демічєву співак познайомив із публікою лише у 2018 році.

Тоді ж виявилось, що Монатік є щасливим батьком двох синів. Їх імена артист не хоче розсекречувати, зазначаючи, що зробить це тільки з їхньої згоди. А наразі у блозі Монатіка рідко з'являються фото нащадків, які спричиняють фурор.

Вважаю, якщо діти захочуть, щоб про них говорили, вони скажуть про це самі, коли підростуть. Це має бути їхній особистий вибір,
– заявляв Монатік.

Світлана Тарабарова

10 вересня 2018 року співачка Світлана Тарабарова вперше стала мамою. Її син Іван з'явився на світ об 23:25, тому артистка назвала свій новий альбом саме цими цифрами.

Читайте також: Ірина Білик похизувалась зворушливим знімком із 3-річним сином

Та хоч первістку Світлани Тарабарової вже 7 місяців, вона все ж не поспішає знайомити публіку з дитиною. Можливо, знаменитість зробить так, як Джамала, яка перед першим днем народження сина показала його обличчя.

Олена Шоптенко

Таку ж інтригу тримає і хореограф Олена Шоптенко. У червні 2018 року вона вперше стала мамою. Однак ані Шоптенко, ані її чоловік Олексій Іванов не прагнуть показувати малятко іншим. Тому на сторінках в мережі зіркове подружжя публікує чарівні фото з сином Олексієм, приховуючи його обличчя.

Катерина Осадча і Юрій Горбунов

Не має наміру показувати свого сина і знамените подружжя – Катерина Осадча і Юрій Горбунов. 18 лютого телеведучі відсвяткували 2-ий день народження Івана, тому прихильники в очікуванні, коли ж зірки наважується показати їхнього нащадка.

Катерина Бужинська

Не полюбляє афішувати своє приватне життя і Катерина Бужинська. Співачка вкрай рідко демонструє сімейну ідилію в мережі, при цьому не показуючи своїх 2-річних двійнят Катерину та Дмитра.

А от доньку від першого шлюбу Катерина Бужинська не приховує від прихильників. Школярка Олена часто постає у блозі своєї зіркової матусі та. згідно із фото, має з нею чудові стосунки.