Нагадаємо, що учасницями "Супер топ-модель по-українськи" стали дівчата із попередніх сезонів. Цього тижня дівчата займатимуться пошуком самоідендифікації.

Цікаво Супер топ-модель по-українськи: всі учасниці шоу

Древні скіфи: фотосесія

Перша цього тижня – фотосесія у стилі древніх скіфів. Дівчата мали позувати в образах королеви, гончарки та скотарки. Цікаво, що образи дівчата могли обрати самі.

Супер топ-модель по-українськи. Іра Мойсак / Фото від пресслужби шоу

Хорошу роботу показали лише троє: Даша, Таня та Іра. А от Аріна, на кого роблять великі ставки, розчарувала своєю роботою. Можливо, дівчина просто розслабилась, або ж вже показала свій максимум на Супер топ-модель по-українськи.

Дефіле на сапборді

До теми Супер топ-модель по-українськи 4 сезон 7 випуск: хто покинув шоу

Такого екстремального дефіле не було у жодному сезоні. Їхнім подіумом стає річка. А дефілювати вони повинні на сапборді.

Супер топ-модель по-українськи / Фото від пресслужби шоу

Моделі мають показати хорошу спортивну підготовку, жагу до перемоги і при цьому модельну грацію. Завдання було непростим, але усі дівчата показали відмінну роботу.

Зустріч з найдорожчими

Третє завдання цього тижня на Супер топ-модель по-українськи – зйомка соціального ролика. Кожна з дівчат має записати окреме відео, яке має закликати не знищувати планету.

Супер топ-модель по-українськи / Фото від пресслужби шоу

Звичайно, відео вимагає дуже багато емоцій. Тож на дівчат чекав сюрприз – зустріч з рідними. Комусь це допомогло розкрити себе та показати ширший спектр емоцій.

Читайте також Супер топ-модель по-українськи 4 сезон 7 випуск: сенсаційне повернення Даші

Однак Даші та Ірі навпаки завадило в роботі – побачивши батьків дівчат вже ні про що інше не могли думати.

У номінацію потрапили Іра та Аріна. Якщо Іра вже не перший тиждень в номінації і її номінація нікого не дивує, то Аріна в номінації стала повною несподіванкою.

Аріна – одна із найдосвідченіших моделей за всю історію проєкту.

Щодо Іри, то дівчина показує колосальний ріст на Супер топ-модель по-українськи. Але вона все ще відстає від інших дівчат.

Рішення Алли дуже здивувало – жодна з дівчат не покидає цього тижня проєкт. Але вже на початку наступного відбудеться їхня боротьба за життя і Аріна або Іра покине шоу.