Попри те, що в мережі не вщухають розмови про роман Регіни Тодоренко та Влада Топалова, сама телеведуча стверджує, що ніяких стосунків немає. Нещодавно в інтерв'ю російському журналу Тодоренко відзначила, що її з Топаловим поєднує лише робота над спектаклем і не більше.

Читайте також: Регіна Тодоренко вперше прокоментувала чутки про стосунки із Владом Топаловим

І попри те, що Тодоренко відкидає усі чутки про роман – пара разом відвідала озеро Байкал. В своєму Instagram Регіна Тодоренко опублікувала фото, яке зроблене на Байкалі.

"Як же я люблю подорожі! Сьогодні я в зимі, тут -25, піді мною півтора метра льоду і озеро Байкал", – підписала вона фото.

Тодоренко додала, що перебуває на Байкалі заради зйомок vlog'у.

А от Влад Топалов опублікував не лише свою власну світлину з відпочинку, а й перше спільне відео з Тодоренко. На відео пара, взявшись за руки, падають в кучугуру снігу.

Регіна Тодоренко та Влад Топалов разом відпочивають на Байкалі: відео

На початку листопада 2017 року стало відомо, що 27-річна телеведуча Регіна Тодоренко розійшлася з продюсером Микитою Трякіним після трьох років стосунків. В березні 2017 року Влад Топалов розлучився з дочкою заможного російського бізнесмена Павла Даніліна – Ксенією – після півторарічного шлюбу.