Після рекламної зйомки у Тбілісі, які наробила галасу в мережі, Іраклі Макацарія та Ліза Чічуа рвонули на курорт. Замість того, щоб підтвердити чи спростувати чутки про вагітність дружини, ексхолостяк опублікував її пляжне фото, на якому видно бездоганну фігуру.

Читайте також Іраклі Макацарія з "Холостяка" натякнув, що його 20-річна дружина вагітна, – фото

Дружина Іраклі показалася в купальнику після чуток про вагітність

20-річна Ліза Чичуа сфотографувалася на лежаку в роздільному купальнику, що ані трохи не приховував її фігуру. У кадрі вона засвітила підтягнутий животик і навіть прес. Іраклі Макацарія ніяк не прокоментував фото з відпочинку, але, схоже, це його відповідь на привітання фоловерів з майбутнім батьківством.

Іраклі Макацарія на відпочинку з дружиною / Фото з інстаграм-сторіс зірки

Варто зазначити, що з майбутнім поповненням героя 6 сезону шоу "Холостяк" привітали десятки фоловерів. Усі, хто коментували допис Іраклі до Дня Валентина, були переконані, що Ліза вагітна:

  • "Зі святом вашу сім'ю! І з поповненням";
  • "Яка краса, вас уже троє. Бережіть одне одного";
  • "Скоро буде поповнення";
  • "Кохання множиться".

На фото дівчину нібито видавав округлий животик, який було важко не помітити навіть під широкою сукнею. Однак, судячи зі свіжих світлин з курорту, фани поспішили.

Іраклі Макацарія з дружиною Лізою / Фото з інстаграму ексхолостяка

Нагадаємо, з 20-річною Лізою Чічуа Іраклі Макацарія одружився у липні 2022 року. До того він не мав серйозних і стабільних стосунків – зустрічався з одною дівчиною, а через тиждень з іншою. Однак у дружину закохався з першого погляду.