Олександр Положинський

Не забувайте слухати пісні Андрія і передати їх своїм дітям, коли прийде час. Змініть себе та Україну на краще - цим ви справді вшануєте його пам'ять, рецепти змін шукайте в його піснях та численних інтерв'ю. І заплануйте собі похід на концерти всіх українських артистів, які для вас хоч щось значать. Поки ще не пізно


Олег Скрипка

На жаль, у цьому недосконалому світі таке доводиться переживати. Кузьма Скрябін був світлою, талановитою людиною та музикантом, якого ми ВСІ любили. Це величезна втрата для всіх. Ти завжди в наших серцях. Ми сумуємо за тобою.

Каша Сальцова

Спочатку вона не повірила у жахливу втрату.

А потім зреагувала агресивно.

Джамала

Не верю! Не хочу! Не уходи! Нет слов, мои соболезнования близким и всем нам - мы потеряли Человека!

Святослав Вакарчук

Марія Бурмака

Музиканти не вмирають. "На даху добре дивитися в небо.." Ти з нами назавжди, Андрію. Спочивай із миром. Пелиху там привіт передавай.

Ігор Кондратюк

Трагічно загинув Кузьма Скрябін. Немає слів... Андрій був найталановитішим з усіх, з ким я був знайомий... Поки я живу, його пісні і він сам будуть зі мною. Андрюха, вибач, якщо можеш, то просто - вибач, що не вберегли...

Наталя Могилевська

Не могу смириться с потерей. Сердце разрывается от боли. Светлый, добрый, очень веселый человек. Он навсегда останется для меня другом и партнером.

Руслана

Кузьма... Він назавжди залишиться у пам’яті. Ця смерть – це фатальна помилка. Вона не для нього. Такі, які він, не помирають. Це ясно без слів

Ірена Карпа

Олексій Мочанов

Война, жизнь на пределе, "Я, Победа и Берлин...". А ты - в ДТП по дороге домой... Люблю тебя, Кузя. Непростой ты, вредный самборский Волчара. Но горечь утраты - невосполнимая... Пустота... Остались после тебя Стари Фотографии... Моя любимая, простая, душевная, честная песня... Такая же, как ты, Брат... До встречи. Там - ещё споём. Покойся с миром. R.I.P.

Петро Порошенко

Жахлива передчасна втрата. Розум відмовляється сприймати те, що сталося… Запитуєш – чому?! В наших серцях Андрій Кузьменко з його гумором та прагненням жити й творити для всіх нас залишиться назавжди. Царство тобі Небесне.

Анатолій Гриценко

Олександр Турчинов

Редакція "24" долучається до співчуттів і прощається з Андрієм. Вічної, світлої пам’яті Тобі, Кузьма…