У новому фільмі "Інтонації Тіни Кароль" співачка поділиться досі невідомими подробицями свого особистого життя, розповість, як протистояла труднощам і власним комплексам, порадить, як не втратити себе і знайти сили рухатися далі.

Читайте також: Тіна Кароль: особисте життя та шлях до успіху української зірки

Разом із тизером майбутнього фільму, Тіна Кароль опублікувала в своєму Instagram фотографії зі зйомок, стилізованих під palaroid.


Інтонації Тіни Кароль: фотосесія до прем'єри фільму


У новому фільмі Тіна Кароль поділиться подробицями свого особистого життя

Робота над проектом проходила в Національному львівському Оперному театрі і літературно-меморіальному музеї-квартирі Павла Тичини.


Прем'єра фільму "Інтонації Тіни Кароль" відбудеться 8 березня


Тіна Кароль знялася в одязі від українських брендів

Співачка приміряла вбрання від українських брендів, таких як Dafna May, Elena Reva, The Flow, Lake Studio, Elena Burba, Gasanova, Ruslan Baginskiy.

Інтонації Тіни Кароль: дивитися онлайн тизер фільму

Що таке "Інтонації Тіни Кароль"?
Це фільм про українську співачку Тіну Кароль, який складається з двох частин: інтерв'ю співачки і visual album, в який увійшли відеокліпи на нові пісні з мультиплатинового пластинки "Інтонації". Visual album – це відомий музичний формат, в якому артист випускає відеокліп до кожної пісні зі свого альбому. Відео об'єднані єдиною концепцією, щоб розповісти цілісну історію всієї музичної платівки. прем'єра відбудеться 8 березня 2018 року.