Про це Кароль повідомила на своїй сторінці в інстаграмі, опублікувавши спільне фото з Юлією Саніною. Сьогодні, 12 грудня, відбулася прем'єра саундтреку та кліпу на офіційному ютуб-каналі кіностудії FILM.UA.

Читайте також: Дан Балан і Тіна Кароль стали тренерами 10 сезону "Голосу країни"

"Я не боюсь, тепер я – Вільна!" Зустрічай прем'єру дуетної пісні та кліпу попдіви Тіни Кароль та рок-діви Юлії Саніної! У кіно пісня стала головним саундтреком до фільму "Віддана",
– йдеться у підписі.

Колаборація двох українських співачок – попдіви Тіни Кароль та рок-діви Юлії Саніної – стала справжньою прикрасою стрічки "Віддана".

"Вільна" не схожа на творчість "The Hardkiss", не схожа на пісні Тіни Кароль. Це щось зовсім інакше, у чому ми поєдналися. І мені імпонує, що це не просто сингл, це – частина масштабного проєкту. Що вийде фільм і люди матимуть додатковий бекграунд, який підсилить пісню, а пісня, звичайно, по-новому розкриє фільм,
– висловила сподівання Юлія Саніна.

Тіна Кароль & Юлія Саніна – Вільна: дивіться кліп онлайн

Прем'єра фільму "Віддана" запланована на 16 січня 2020 року. Це історія про незвичайну сім'ю, яку зняли за мотивами роману Софії Андрухович "Фелікс Австрія".

За сюжетом фільму, події розгортаються у 1868 році у Станіславі (сьогодні – Івано-Франківськ). Тоді місто було частиною Австро-Угорської імперії.

У будинку заможної сім'ї розгорілася пожежа. Доктору Ангеру вдалося врятувати з полум'я лише двох дівчат – рідну доньку Адель і дочку їхніх прислуг Стефанію. Його дружина та батьки дівчинки, що служили їхній родині, загинули, тому Ангер вирішує прийняти її і виховувати разом зі своєю донькою.

Перший трейлер до фільму "Віддана": дивіться відео