Про це Кароль розповіла у програмі "Світське життя".

"Усі крутили пальцем коло скроні, бо я вирішила так зробити", – зізналася Тіна про своє рішення навчати 8-річного сина закордоном.

Проте співачка жодного разу не пошкодувала про цей крок.

Всупереч батькам і усім я зробила це, і ми щасливі. Його не муштрують по-радянськи. Я нічого не маю проти, але вважаю, що ми мусимо змінити нашу навчальну систему в Україні. Потрібно переформатовуватися, світ вже зовсім інший. Я рада, що зробила цей відповідальний для мене крок. Ми деколи розлучаємось, але зараз я живу на дві країни,
– розповіла Кароль.

За її словами Веніамін, одразу пішов у другий клас. І зараз він вже у третьому, тобто навчається у Великобританії вже другий рік.

"Він за рік зміг вписатися в англомовний колектив, там немає наших діток – ні українців, ніяких слов'ян, росіян", – розповіла Кароль і додала, що спеціально обрала таку школу.

Син співачки живе не у гуртожитку, а в українській родині, яку Тіна для нього знайшла.

"Ця родина – не просто родина з України, вони несуть Україну, вони несуть патріотизм. Вєня ходить до українського клубу, в якому він танцює український гопак з шаблею. Я коли це побачила, була просто в шоці! Він співає українських пісень. Я надзвичайно щаслива, що так все сталося. Він там пізнав українську культуру більше, ніж у Києві, на жаль", – сказала Кароль.

Читайте також: Є межа, коли можна це робити, а коли ні, – Тіна Кароль про концерт в Росії