Свого сина Тіна Кароль рідко показує прихильникам, оберігаючи його від надмірної уваги громадськості. 9-річний Веніамін проживає та навчається у Великобританії. Попри успішність дитини в навчанні, він приділяє велику увагу українській культурі, яку вивчає за кордоном.

Читайте також: Тіна Кароль презентувала відвертий фільм "Інтонації" про особисте життя та творчість: відео

Так, хлопчик вступив до Спілки українців у Великій Британії, де вивчає майстерність бойового танцю гопака. Варто зазначити, що Веніамін вже кілька разів виступав з народними постановками та вміло виконує складні па.

Настільки горда за свого сина,
– лаконічно написала на відео Тіна Кароль.

Прихильники співачки із захопленням коментували вміння 9-річного хлопчика. "Молодець", "Сонечко талановите", "Тiна дуже розумна i талановита, виховує гарного сина", – з прихильністю написали учасники фан-групи Тіни Кароль.

Хто така Тіна Кароль?
Українська співачка, яка отримала популярність після участі в конкурсі "Нова хвиля". Серед найвідоміших хітів співачки: "Show me your love", з якою Тіна Кароль виступила на Євробаченні в 2006 році, "Полюс притяжения", "Ноченька", "Ніжно", "Помню" та "Сдаться ты всегда успеешь". У 2008 році співачка вийшла заміж за свого продюсера Євгена Огіра, який помер від раку шлунку в 2013-му. Зірка виховує сина Веніаміна.