Новий 2021 рік українська попдіва зустріла з 12-річним сином, який повернувся в Україну з Великобританії на канікули. Тіна Кароль та Веніамін були в захваті від спільної весняної мандрівки горами, тому розвагу вирішили повторити взимку. Однак у Карпатах співачка встигла не лише відпочити, а й відпрацювати перший корпоратив у новому році. На фан-сторінці артистки в інстаграмі з'явилися відео приватного виступу.

Цікаво Без макіяжу та в хустці: Тіна Кароль показала, що робить в селі – відео

Тіна Кароль запалила на корпоративі в Буковелі

3 січня зірка виступила на приватній вечірці. Як стверджують фани в коментарях, захід відбувся з нагоди дня народження. Для появи перед публікою Тіна Кароль обрала звабливий образ – блискучий чорний костюм, який складався з широких штанів з високою талією та піджака з розрізами на рукавах. Look артистка довершила блискучим срібним топом з відвертим декольте та туфлями на шпильках. Вона зробила легку укладку та макіяж, який підкреслив чарівну зовнішність.

На сцені під супровід музикантів і танцівників Тіна Кароль виконала найпопулярніші хіти – "Вільна", "Сила высоты", "Сдаться" та інші. Однак найбільших захват публіки викликала пісня "Мы не останемся друзьями", під яку вона запалювала разом з балетом.

Прихильники були вражені виступом кумира та наголосили, що Тіна Кароль під час виконання треку "МНОД" випромінювала шалену енергію:

  • Мені на цьому відео Тіна нагадала ту, якою була приблизно 10 років тому, з такою ж божевільною енергією та палаючими очима;
  • Тіна тут просто неймовірна лампочка-запальничка! Просто щастя на неї таку дивитися;
  • Яка кайфова;
  • Як же я за вами сумую, знову хочеться поринути в цю теплу атмосферу, у ці емоції та любов.

Відео з виступу Тіни Кароль на корпоративі в Буковелі