Прем'єра трилогії відбулася вчора, 17 вересня, на офіційному ютуб-каналі співачки. Тисячі її прихильників з нетерпінням чекали на цей момент і нарешті змогли почути цілих три пісні із альбому, який можна прослухати вже сьогодні.

До теми У спокусливій сукні з розрізом: Тіна Кароль поділилась гарячим анонсом нового альбома – відео

Кліп-трилогія "Найти своих" – це історія, емоційний пазл, який складається в єдине ціле і відповідає на питання: "У чому криється щастя?". До цього відеоряду входять три найголовніші пісні із альбому Тіни Кароль: "Найти своих", "Лодочка", "Небо".

Образ Тіни Кароль в трилогії

Артистка у ролику виконала роль героїні, якій люди довірили потаємні секрети своїх душ. Для одних Тіна – рятувальний круг, для інших – справедливий вирок. Щастя в житті кожної людини полягає в набутті. Глядачі у відео бачать зовсім іншу Кароль, не таку, до якої звикли.

Ця відеоробота є наймасштабнішою у кар'єрі виконавиці і, водночас, її найкрихкішою музичною сповіддю. Вона складається із пісень-зізнань, які поєднані в одну історію.

Знайти своїх – це щастя, втратити – випробування. Але набуття "своїх" можливе лише тоді, коли припиняєш шукати,
– розповіла знаменитість.

Тіна Кароль – трилогія "Найти своих": дивіться відео онлайн

Новий альбом Тіни Кароль

"Найти своих" – це велика історія, яка складається із 17-ти пісень. Туди увійшли раніше презентовані треки, що бeли створені у колаборації з такими артистами, як Юлія Саніна, Андрій Хливнюк, Дан Балан ("Вільна", "Безодня", "Помнишь"), та нові проникливі композиції.

Тіна вже давно знайшла своїх людей, відданих шанувальників. Цього року вона святкує 15 років життя на сцені і саме з нагоди цього презентує альбом та відеороботу, роблячи підсумок великого творчого шляху.