Фото Джамали газета опублікувала з підписом "Ти слухаєш, Путін?".

Тест: Гроші, травесті і перемоги. Що ви знаєте про Євробачення?

The Guardian нагадує, що текст пісні Джамали одразу викликав дискусії, однак організатори все ж не побачили у пісні закликів чи заяв політичного змісту.

У розмові з журналістами газети співачка також визнала, що її пісня "1944" стосується як депортації кримських татар, так і ситуації у Криму сьогодні.

[Якщо я виграю] це буде означати, що сучасні європейці не байдужі, і готові почути про біль інших людей і готові співчувати,
— прокоментувала Джамала.

The Guardian приділяє також увагу окупованому Росією українському півострову і розповідає про сьогоднішні репресії у Криму, які здійснює російська влада.

До речі, виступ Джамали у півфіналі "Євробачення" активно шукають на YouTube. Від вечора четверга відеоролик набрав уже більше 1,5 мільйона переглядів.

Читайте також: Перша перемога Джамали у Стокгольмі: рядки з її пісні визнали найкращими

Фінал "Євробачення" розпочнеться о 22:00 (за Києвом) 14 травня. Представниця України виступить під номером 21. Всього у фіналі візьме участь 26 країн. Станом на зараз букмекери прогнозують, що до першої трійки переможців Євробачення-2016 увійдуть Росія, Австралія та Україна.