Український співак Віталій Козловський, який ще зовсім недавно побивався через болючий розрив із його нареченою Раміною Есхакзай, вирішив підтримати Штепу, яку суд у Харкові відпустив під домашній арешт. Штепу звинувачують у зазіханні на територіальну цілісність України та створенні терористичної організації. Їй загрожує довічне ув'язнення.

Читайте також: Я вже не розумію – хто правий і хто винен, – Козловський здивував заявою щодо Донбасу

Козловський зустрівся із Штепою та подарував їй величезний букет. Відповідне фото Козловський опублікував в Facebook, але майже одразу його видалив. Ймовірно, через кількість негативних коментарів. Але скріншот вдалося зберегти.

На цю зустріч різко відреагувала українська співачка Анастасія Приходько.

Читайте також: Хай мене Бог милує ще раз мати якісь відносини з Росією, – Приходько

"Віталік ти гомосексуаліст, я це давно знаю, але мовчала, тепер ти сам це підтвердив. То ти не знаєш з ким ми воюємо, то Штепі квіти", – написала вона.

Приходько нагадала Козловському його нещодавнє висловлювання про війну на Донбасі. Тоді співак заявив, що "не знає, кого можна назвати агресором".

Я вже не розумію, хто правий і хто винен. Я не знаю, кого можна назвати агресором. Напевно тих, хто між собою ділить всі ці гроші за рахунок війни. Бо війна – це гроші. Для когось це вигідно. Мені здається, завжди можна знайти якийсь компроміс і рішення,
– заявив Козловський у інтерв'ю для Styler.