У своєму останньому інтерв'ю, яке ексклюзивно отримало The Mirror, Беннінгтон розповів, що останній альбом під назвою "Ще один вогник" (One More Light) допоміг йому "вибратися із найтемнішого періоду свого життя", проте, за словами загиблого музиканта, "у боротьбі зі своїми внутрішніми демонами він досяг критичного рівня".

Читайте також: ЗМІ повідомили деталі смерті лідера Linkin Park Беннінгтона

Фронтмен Linkin Park ще у травні зазначав, що новий альбом є "дуже особистим" і що робота над ним мала "великий терапевтичний ефект".

"Альбом "One More Light" для нас – це дуже особиста історія і дуже терапевтична за своїм впливом робота. (...) У процесі роботи над цим альбомом ми говоримо про різні питання і ситуації. Коли чуєш це в контексті музики, то виникає відчуття руху вперед, почуття якогось продовження, що і відбувається насправді", – наводить британське видання слова Беннінгтона.

Щодо мене, то коли ми почали працювати над записом цього альбому, я став виходити із найтемнішого періоду у своєму житті і всього того лайна, яке я собі влаштовував,
– зізнавався музикант.

Читайте також: Спочивай з миром: як в соцмережах з болем відреагували на смерть Честера Беннінгтона

Беннінгтон відкрито говорив про свої важкі часи, боротьбу із алкогольною та наркотичною залежністю, йдеться у статті. Проте саме створення "One More Light" змінило його ставлення до життя, допомогло у внутрішній боротьбі та відкрило очі на найважливіше.

Я доклав до цього велику кількість зусиль. Робота над новим альбомом насправді змусила мене розкритися перед моїми друзями, це стало терапією і боротьбою з моїми демонами,
– пояснював Беннінгтон.

Читайте також: Останній кліп Linkin Park на пісню Talking To Myself зібрав шалену кількість переглядів