Читайте також: Коли охоронці б'ють фанів, я починаю бити охоронців, – фронтмен The Gitas і Димна Суміш

Про це йдеться на Facebook – сторінці фронтмена гурту Саші Чемерова.

Друзі, сьогодні ввечері ми зустрінемося останній раз в цьому році. Сьогодні ввечері ми подаруємо вам фінальні теплі звуки цієї осені. Сьогодні ввечері ми закликаємо вас допомогти "творчій еліті" Києва зберегти частку історії від ненажерливих корупціонерів,
йдеться у пості.

The Gitas – Purge: дивіться відео:

Також відомо, що американський бенд гратиме у незвичному складі. Музиканти тримають інтригу, однак зазначають, що на захід прийдуть зіркові гості. Вхід вільний.

Читайте також: Українські музиканти просто бояться виходити з своїх коробок, – фронтмен Димна Суміш і The Gitas

Музиканти розпочнуть грати о 18:30 в парку Нарбута, що на Рейтарській 8Б. Поціновувачам справжньої музики це сподобається!

Нагадаємо, Сквот-галерея "Речовий доказ" виникла на місці арт-центру Educatorium після його закриття. Фірма "Георгієвський резиденс" придбала будівлю на Рейтарській, 8Б за безцінок. Її арештували як незаконно відчужену і визнали речовим доказом. Саме тому митці та активісти назвали новий простір "Речовий доказ".

Наразі "Георгіївський резіденс" намагається забудувати сквер напроти міського кафе "Зигзаг". Кияни намагаються зберегти цей публічний простір та створити сквер імені видатного українського художника-графіка Георгія Нарбута, який жив і творив тут на початку XX століття.


Хто такий Георгій Нарбут?Автор перших українських державних знаків (банкнот і поштових марок), розробляв проекти Державного Герба і Печатки Української держави, був одним із засновників та першим ректором Української Академії Мистецтв. Крім державотворчої діяльності славетний ілюстраціями до казок Ганса Крістіана Андерсена, байок Івана Крилова, розробкою української абетки (яка є розкішною спадщиною для сучасних дизайнерів) та веселою вдачею – Георгіївський провулок і досі пам’ятає його богемні вечірки.

Хто такі The Gitas?Українсько-американський гранж-рок-гурт, який заснував український музикант і продюсер, колишній фронтмен культової української групи "Димна Суміш" Сашко Чемеров у 2014-му році в Лос-Анджелесі. Гурт випустив два альбоми Beverly Kills(2017) та Garland(2015) і працює над третім. У 2019-му The Gitas вирушить у світовий тур Аргентиною, Бразилією, Мексикою, Німеччиною, Польщею та Україною.