Альбом має назву In the End і роботу над ним було розпочато ще у 2017 році. Навіть після несподіваної смерті Долорес О'Ріордан музиканти вирішили завершити роботу над ним і назавжди попрощатись зі своїми фанатами у складі гурту.

Читайте також: Мережу підкорює посмертна пісня солістки The Cranberries Долорес О'Ріордан: відео

"Ми хотіли би скористатись можливістю, щоб подякувати вам, нашим фанатам і прихильникам, за підтримку, яку ви висловлювали нам протягом всієї нашої кар’єри, особливо минулого року і впродовж всього випуску нашого останнього альбому In the End. І перш за все хотіли би попросити приєднатися до нас, щоб подякувати Долорес за те, що вона залишила пісні і музику, які дозволили нам зробити цей альбом, і її сім’ю за те, що вони дали нам благословення на випуск цих пісень", – йдеться в дописі учасників гурту The Cranberries в Instagram.

В альбом увійшло 11 пісень: All Over Now, Lost, Wake Me When Isn’t Over, A Place I Know, Catch Me If You Can, Got It, Illusion, Crazy Heart, Summer Song, The Pressure та In the End. Їх можна прослухати на всіх музичних сервісах, зокрема в Apple Music, Google Play Music та Deezer.

Що трапилось з Долорес О'Ріордан?Новина про раптову смерть співачки Долорес О'Ріордан сколихнула світ 15 січня 2018 року. Правоохоронці виявили тіло артистки у номері лондонського готелю. До столиці Великобританії солістка The Cranberries прибула для запису нових пісень. У поліції одразу ж назвали смерть артистки незрозумілою, а в ході слідства з'ясували, що жінка давно перебувала в пригніченому стані. Судмедекспертиза довела, що на час смерті Долорес О'Ріордан була напідпитку: на 100 мл крові її рівень алкоголю становив 330 мг. У такому стані зірка потонула у ванній.