Гостями презентації були продюсер Руслани Олександр Ксенофонтов, продюсер співачки Гайтани та музикант Едуард Клім, який начитав реп для пісні "WOW" та знявся у кліпі, режисер відео Семен Горов, балет "MyWay", дизайнер Оксана Караванська.

"WOW" — це вже третя після "Moon of dreams" та "Silent angel" спільна відеоробота Руслани і Brandona Coxa, на рахунку якого співпраця з Eminem, Jessica Alba, T-Pain, Chris Brown, Lil Mama, Linkin Park.

За сюжетом співачка з'являється в двох різних образах і вступає в танцювальну дуель сама з собою: Руслана VS Руслана. У новому образі Руслана об'єднала вуличний стиль 90-их та рокові 80-ті, коли вільна від стереотипів людина могла не боятися бути епатажною, здатною шокувати і бути непередбачуваною, дивувати своєю яскравістю. Одним словом, бути "WOW".

"Танцювальна бійка в стилі хіп-хоп — це лише прикриття для мене. Моя мета — "слов'янізація" поп-музики, і в основі моєї нової пісні тема Глінки. А американці мені в цьому допоможуть. Мій новий сингл — це баттл двох молодіжних субкультур та лайфстайлів. І оскільки я добре себе почуваю, як у вуличному образі хіп-хоппера, так і на підборах на педалі Lamborghini, я вирішила не соромитись і показати усім "WOW", — розповіла Руслана.