Святослав Вакарчук виступає в найгарячіших точках України. Він співає для цивільних, медиків, військових. Тепер для виконавця сценою є метро, шпиталі, площі. Артист розповів, що таке завдання отримав від львівської військово-цивільної адміністрації.

Дивіться також Святослав Вакарчук показав улюблену іграшку сина, яка служить йому оберегом: миле фото

Святослав Вакарчук вступив до лав ЗСУ

Коли Вакарчук потрапив до Львова після початку війни, відправився до військкомату та записався до армії. Зараз він має звання лейтенанта Збройних Сил України.

Львівська ВЦА відправила мене у відрядження – їздити по Україні і надихати людей. Такий це має вигляд. Тому я на своєму місці, а якщо потрібно буде, безумовно буду захищати країну зі зброєю у руках,
– прокоментував Вакарчук.

Чимало знаменитостей зараз зберігають мовчання й не коментують війну Росії з Україною. Коментуючи це, Святослав зазначив, що у війні лише два кольори: чорний і білий: "Або ти на білому боці і ти захищаєш свою державу і тоді ти робиш все для цієї перемоги, і кладеш на вівтар перемоги свою відомість, свої знання, свої спортивні здобутки тощо. Або ти на чорному боці. Будь-хто, хто не допомагає, а каже: "Я тут ні до чого", допомагає ворогу. Все зрозуміло".

Артист наголосив, що просив росіян не мовчати у 2014 – 2015 роках, коли могли впливати на ситуацію, коли їхнє слово було чогось варте. Зараз вони вважають, що нічого зробити не можуть, тому виїхали з Росії, не можуть терпіти те, що там відбувається.

Святослав Вакарчук вступив до лав ЗСУ: дивіться відео онлайн