Про це написав продюсер виконавця Олексій Горбенко на своїй сторінці у Facebook. Зокрема, так він відреагував на сюжет у ефірі "1+1" про "таємниці Олега Винника", назвавши його "явно замовним".

Читайте також: Найголовніші жінки у житті Винника: ЗМІ розкрили таємниці мачо української естради

Якби ваші журналісти були більш доброзичливими, мали іншу мотивацію та редакційне завдання, вони б знали, що напередодні Нового року мама Олега перенесла черговий інсульт, і 20 днів перебувала в реанімації з причини того, що невідома особа ходила уздовж воріт і випрошувала номер телефону артиста. Опісля Олег неодноразово в інтерв'ю просив пресу та шанувальників утриматися від візитів і подібних проявів цікавості та любові,
– підкреслює Горбенко.

Крім того, представник Винника спростував інформацію, що той взагалі не буває на своїй батьківщині.

"28 грудня Олег приїхав відвідати та привітати з прийдешнім святом маму, а також рідних, виїхав 29-го до Києва для підготовки до фінального прямого ефіру "Х-фактор". Цього ж дня на знак подяки в кімнату відпочинку пацієнтів районної лікарні у Жашкові було доправлено та встановлено великий LCD телевізор", – переконує продюсер.

За його словами, не відповідає дійсності і історія пісні "Ніно".

"Сто раз Олег в інтерв'ю детально все розповідав. Приїжджайте в офіс, я ще раз, спеціально для вас перекажу. Налякали дівчину в магазині, самі все придумали та самі повірили. Сенсацію з нісенітниць зліпили", – наголошує менеджер співака,

Також він стверджує, що жоден із порядних людей не погодився відповідати на питання журналістів "1+1", тому ті "зліпили сюжет з того, що було".

"Я виїхав з Києва в напрямку села, а з сусіднього міста виїхали хлопці з охоронної фірми. Вашим співробітникам дуже пощастило, що до нашого приїзду їх прогнав директор місцевої агрофірми", – додає Горбенко.

На його переконання, причиною такого кроку з боку "1+1" стало те, що вони часто запрошували Винника до своїх проектів, але співак завжди їм відмовляв.

Читайте також: "1+1" вибачився за гомофобний номер "95 Кварталу"

"Складно не погодиться, що Олег Винник є найбільш рейтинговою персоною на телебаченні України. Будь-який прояв і інфопривід з його ім'ям викликає величезний інтерес з боку глядачів і високі рейтинги. Ревнощі!?", – припускає Олексій Горбенко.

Водночас він зауважив, що у зв’язку із такою ситуацією Олег Винник припиняє співпрацю з телеканалом "1+1" і всіма проектами, які там транслюються.

"Спростуванням неправдивої інформації, поширеної за допомогою програми ТСН телеканалу "1+1", захистом честі та гідності громадянина України Олега Винника займуться юристи", – резюмував продюсер виконавця.

Пропонуємо Вашій увазі переглянути сюжет "1+1", який став приводом до скандалу: