Співачка вкрай рідко показує своїх близьких, зокрема, 5-річного сина Даніеля. Ймовірно, таким чином вона прагне вберегти його від зайвої уваги суспільства.

Читайте також: Співачка TAYANNA показала, наскільки змінилась за останні роки: фотофакт

Як і у всякого правила є винятки, так і соціальна мережа поповнилась милою світлиною з нащадком. Тетяна Решетняк позує перед камерою у штанах та теплій кофті жовтого кольору, а син її ніжно обіймає.

Чарівне фото вразило прихильників зірки, які відзначали їх схожість. "Як це мило", "Чарівно", "Мама і син – дивовижні", – не приховували захоплення підписники співачки. А дехто з фанатів навіть запідозрив, що Тетяна Решетняк вагітна. Наразі ж зірка не коментує цього.

Хто така Тетяна Решетняк?
Це популярна українська співачка, яка брала участь у проекті "Голос країни", після чого розпочала сольну кар'єру під псевдонімом TAYANNA. До участі у шоу Тетяна Решетняк співала у гурті "Гарячий Шоколад", однак через вагітність та конфлікт з продюсером вона покинула колектив. Нещодавно співачка вдруге боролась за шанс представляти Україну на пісенному конкурсі Євробачення-2018.