Після участі в "Танцях з зірками" Тарас Цимбалюк став справжнім секс-символом українського кінематографу. Тож його запросили зіграти мачо в кліпі російського гурту "Ленинград", який знімали в Києві.

Читайте також На сімейних стосунках це залишає відбиток, – Тарас Цимбалюк прокоментував розлучення з дружиною

Тарас Цимбалюк про зйомки в кліпі "Ленинграда"

Актор розповів, що не перетинався ні з Сергієм Шнуровим, ні з іншими учасниками гурту, а просто виконував свою роботу в кадрі з київською командою.

"Це було приблизно так. Мені просто зателефонували й кажуть: "У Києві знімають класний кліп". І все, я приїхав собі в Hilton, і ми зняли цей кліп. Знімала його українська група з українськими акторами у столиці України, у самому серці", – пригадав Тарас Цимбалюк.

Тарас Цимбалюк у кліпі на пісню "Миг" гурту "Ленинград" / Скриншот з відео

Цимбалюку соромно за відео "Миг"

32-річний актор зізнається, що хоч за сюжетом у кліпі й висміяно "російське продажне суспільство", але нині за цю роботу він би не взявся.

Звичайно, зараз я б уже не погоджувався на такий матеріал. Ясно, що в кліпі будь-якого російського артиста я зараз не знімався б в принципі. Тому цей кліп входить у когорту тих речей, які я дозволяв собі робити в період війни на Донбасі,
– визнав Тарас Цимбалюк.

"Звичайно, що якоюсь мірою мені за це соромно, що тут скажеш", – додав зірка.

Ба більше, Тарасу Цимбалюку щиро соромно, що "так поверхнево сприйняв війну, яка розпочалася на Донбасі" та всі 8 років знімався з російськими акторами.