Новий сезон "Танців з зірками" 2018 обіцяє бути надзвичайно цікавим. За правилами проекту, у шоу візьме участь 14 пар. У формі челенджу зірки впродовж 2 місяців погоджувались на участь у проекті. Після наполегливих тренувань знаменитості вийшли на паркет у супроводі професійних танцівників.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 7 випуск: кому учасники шоу присвятили свої танці

За результатами глядацьких та суддівських оцінок 7 випуску шоу, проект покинула пара Дениса Берінчика та Катерини Белявської. Незважаючи на це, всі пари на танцювальному паркеті бездоганно виконали свої номери, присвявши яскраві танці своїм кумирам. Зірки не тільки назвали імена тих людей, що надихають їх, але й пояснили глядачам причину їхнього вибору.


Мішель Андраде і Женя Кот


Руслан Сенічкін і Яна Цибульська


Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова


Оксана Марченко і Дмитро Чаплін

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 7 випуск: хто покинув проект


Денис Берінчик і Катерина Бєлявська


Іраклі Макацарія і Яна Заєць

Читайте також: Танці з зірками 2018: учасники другого сезону танцювального шоу

Танці з зіркамиЦе шоу, у якому зіркові учасники разом із професійними танцюристами змагаються за перемогу. Танці оцінює журі, а також глядачі, які голосують за улюблені пари. Вперше проект "Танці з зірками" в Україні та на українському телебаченні з’явився у вересні 2006 року на телеканалі 1+1.

Вийшло 4 сезони, після чого шоу більше не транслювали. Після 6 років перерви, у 2017 році легендарний проект "Танці з зірками" повернувся на телеканал "1+1". В новому сезоні шоу збільшиться кількість прямих ефірів та зірок-учасників – у шоу візьме участь 14 пар. Оцінювати танці буде незмінне журі – тренер "Голосу.Діти" MONATIK, прима-балерина Національної опери Катерина Кухар та хореограф Влад Яма.