2020 року вперше в історії шоу "Танці з зірками" перемогу розділили одразу дві пари – Санта Дімопулос з Максом Леоновим і Юлія Саніна з Дмитром Жуком. Варто зазначити, що таке рішення Санта Дімопулос, яка стала фавориткою глядацького голосування, прийняла спонтанно. Тому переможниці вирішили віддати кубки на благодійність – лікування важкохворих дітей. Аукціон відбувся на фейсбук-сторінці програми "Сніданок з 1+1".

Читайте також Це лицемірно: Саніна прокоментувала поведінку Дімопулос у фіналі "Танців з зірками"

Юлія Саніна наголошувала: "Я здійснила свою мрію – навчилась танцювати. А цей кубок нехай послужить благородній меті – здійснить дитячу мрію". Санта Дімопулос також виступила за благодійну ініціативу та заявила: "Любов і доброта – найважливіше у цьому світі. Давайте творити добро разом".

Стартова ціна кожного переможного кубка з афтографами складала 3 тисячі гривень. Так, за кубок Санти Дімопулос і Макса Леонова вдалось виручити 55 тисяч гривень. Його отримала Оксана Ліпська. Натомість благодійний лот Юлії Саніної та Дмитра Жука вартував 48 тисяч гривень і дістався Тані Шатковській. Організатори аукціону подякували всім учасникам за добрі серця і допомогу в здійсненні дитячих мрій!