Свою кар'єру Кайлі почала ще в дитинстві з участі в різних мильних операх, проте успіх до майбутньої зірки прийшов лише в другій половині 1980-х років, коли дівчинка з'явилася в одній з головних ролей в серіалі "Сусіди", повідомляє 24 канал.

Читайте також Лілі-Роуз Депп – 21! Ефектні образи юної моделі

Кайлі Міноуг – володарка премії Греммі, вона випустила 14 студійних альбомів і стала третьою за кількістю проданих альбомів співачкою у Великобританії. На піку популярності її навіть порівнювали з Мадонною.

За роки кар'єри Міноуг продала мільйони дисків по всьому світу, заробила мільйони доларів і закохала в себе мільйони чоловіків, тож LifeStyle 24 в день народження іменинниці згадує її найкращі творчі доробки.

Найкращі пісні Кайлі Міноуг

Кайлі Міноуг підписала свій перший контракт зі звукозаписною компанією і випустила найпопулярніший сингл 1980-х років у Австралії "The Locomotion".

Дивіться кліп Кайлі Міноуг на пісню "The Locomotion": відео онлайн

З-поміж численного доробку співачки Кайлі Міноуг пісня "Can't Get You Out Of My Head" займає чільне місце. Трек увійшов до 8 студійного альбому зірки та розійшовся тиражем в 4 мільйони. Упродовж місяця пісня лунала на всіх радіостанціях та займала перший щабель у світових рейтингах.

Дивіться кліп Кайлі Міноуг на пісню "Can't Get You Out Of My Head": відео онлайн

Читайте також Маші Єфросиніній – 41! Найважливіші правила життя української телеведучої

До п'ятірки кращих пісень талановитої Кайлі Міноуг неможливо не включити трек з назвою "In Your Eyes", адже саме з цією піснею часто асоціюється ім'я артистки. До написання відомої пісні долучилась і сама співачка.

Дивіться кліп Кайлі Міноуг на пісню "In Your Eyes": відео онлайн

Одна із найбільш мотивуючих пісень в творчому доробку Кайлі Міноуг – "Get Outta My Way". Запальний трек настільки сподобався прихильникам співачки, що відео отримало понад 19 мільйонів переглядів на YouTube.

Дивіться кліп Кайлі Міноуг на пісню "Get Outta My Way": відео онлайн

Кайлі Міноуг здебільшого постає перед прихильниками в елегантних вбраннях, однак у її творчості також є місце і для звабливості. Так, зірка приголомшила всіх випуском кліпу на пісню "All the Lovers", що в перекладі означає "Всі – коханці". На таку пікантну тему режисер Джозеф Кан зняв відповідне відео, яке поєднало сексуальність, веселощі, любов та пристрасть.

Дивіться кліп Кайлі Міноуг на пісню "All the Lovers": відео онлайн