У 3 випуску "Холостячка" Злата Огнєвіч вирішила, що їй не вдасться побудувати стосунки з Іллею. Тому вона не вручила чоловікові бутоньєрку й відправила додому.

Радимо прочитати "Холостячка" 2 сезон 3 випуск: екстремальні побачення та напружена церемонія троянд

Ілля про виліт з "Холостячки"

Підприємець поділився, що він дуже засмучений через те, що так рано покинув проєкт. Адже так і не зміг побувати на індивідуальному побаченні зі Златою й відкритися їй. Ілля також натякнув, що решта чоловіків – не надто хороший варіант для головної героїні.

Чи я засмутився?! Однозначно – так, тому що я так і не отримав шанс відкритися, побути наодинці зі Златою, проявитися і показати їй який я насправді… Прикро не через те, що я йду, а через те, що вони всі залишаються,
– написав чоловік.

Ілля додав, що зовсім не шкодує про рішення взяти участь у романтичному проєкті. На його думку, "Холостячка" – не так про боротьбу, як про стосунки та навіть розвиток сімейних відносин. Тому підприємцю не важливо, у якому випуску він покинув шоу. Так він зрозумів, що Злата Огнєвіч – не його партнерка.

"Може звучить якось по-філософськи, але мені так легше... і точно знаю, що мене чекає десь моя любов і все буде добре. Я такий, яким мене побачила вся країна. Не буду іншим, тому що дійсно в мені є щирість, доброта і романтичність. І хочеться цим ділитися...", – підсумував Ілля.

Текст публікації Іллі Закорецького

Що ж це таке? Кінець чи початок?

Ось і закінчився мій етап життя в "Холостячці"! Чи я засмутився?!

Однозначно – так, тому що я так і не отримав шанс відкритися, побути наодинці зі Златою, проявитися і показати їй який я насправді...

Прикро не через те, що я йду, а через те, що вони всі залишаються.

Знаю одне, якби я не прийшов на проєкт, я б шкодував потім все життя, що втратив таку можливість...

Це не змагання, не боротьба. Тут немає других, п'ятих чи десятих місць. Цей проєкт про відносини й можливості побудувати відносини, і, може, навіть сім'ю.

Тому не важливо, яким я пішов з церемонії! Першим чи останнім... Якщо покинув проєкт, значить, Злата не моя і не зі мною.

Може звучить якось по-філософськи, але мені так легше... і точно знаю, що мене чекає десь моя любов і все буде добре.

Я такий, яким мене побачила вся країна. Не буду іншим, тому що дійсно в мені є щирість, доброта і романтичність. І хочеться цим ділитися...

Всім добра і любові.