Талановита танцівниця із дредами, сутінки нічного клубу, пристрасть між жінкою та чоловіком – усе це можна побачити у новому кліпі Табакова "Я для тебе". Режисером відео виступив відомий український кліпмейкер Володимир Шурубура. А на знімальний майданчик майже на добу перетворився недавно відкритий у Львові найсучасніший в місті клуб "Малевич".

Читайте також: Radiohead презентували кліп на пісню "Lift": відео

"The Dancer – один із моїх улюблених фільмів, – каже Табаков. – Багато разів передивлявся його, і натхнення після перегляду щоразу було усе сильнішим. Мені дуже запам’яталися сцени з цієї картини, а особливо історія про непростий шлях до мрії. Я давно хотів, щоб героїнею одного з моїх кліпів стала колоритна танцівниця із дредами. Тепер це бажання реалізовано!"

Самому Табакову, за задумом режисера, у новому кліпі дісталася роль бармена, який закохується у танцівницю.

Дивіться кліп "Я для тебе":

У жовтні-листопаді Павло Табаков вирушає у тур містами України – з новою концертною програмою "Любов Жива". Перший етап гастролей цієї осені охопить вісім міст Західної та Центральної України. Старт туру – 11 жовтня на сцені Львівської опери. Далі гастрольний графік Табакова і його групи виглядатиме так: 20 жовтня - Івано-Франківськ (Філармонія), 21 жовтня – Чернівці (Філармонія), 27 жовтня – Тернопіль (Драмтеатр ім. Т. Шевченка), 28 жовтня – Луцьк (Палац Культури), 29 жовтня – Рівне (Міський Будинок Культури), 13 листопада – Вінниця (Філармонія), 14 листопада – Київ (Caribbean Club).