У столичному Палаці спорту музиканти представлять програму Notte Magica A Tribute to the Three Tenors у супроводі українського оркестру Lords of the Sound.

Програма Notte Magica Il Volo це присвята і данина уваги трьом тенор Пласідо Домінго, Хосе Каррерасу і Лучано Паваротті, коментує П'єро Бароне, один з солістів Il Volo. Навесні програму побачили у США, тепер її чекають в Європі і Латинській Америці. І наш світовий тур буде завершено в Україні. З нетерпінням чекаємо на зустріч з українською публікою.

У складі Il Volo, фіналістів Євробачення-2015, два тенора Бароне, Боскетто і баритон Джінобле. Молоді і симпатичні хлопці познайомилися на італійському шоу талантів вісім років тому. Кожен з них прийшов самостійним вокалістом, але продюсери шоу вирішили їх поєднати. Далі був запис дебютного альбому під керівництвом італійського музиканта Тоні Реніса і американського продюсера Умберто Гатіка, який працював з Андреа Бочеллі і Селін Діон. Альбом вийшов в Італії в листопаді 2010 року і одразу досяг "платинового статусу". Вже через рік його видали у США, а потім у Бельгії, Франції, Нідерландах і Австрії.

Читайте також: Влучно сказав: Мухарський назвав головну проблему українських політиків