Як відомо, Світлана Тараборова одною з перших започаткувала онлайн-концерти для прихильників у час карантину. Однак на цьому зірка вирішила не зупинятись та створила особливий кліп до пісні "Найкрасивіша. NO STRESS".

Цікаво: Дзідзьо написав 3 нових пісні під час карантину

Ролик з'явився на ютуб-каналі Світлани Тарабарової у суботу, 4 квітня, та одразу ж привернув увагу меломанів. Все тому, що артистка змогла все відзняти, не порушуючи умов карантину. Допомогла їй у цьому режисерка Інна Грабар, яка дистанційно керувала процесом та давала годинні консультації.

Проста, на перший погляд ідея, вимагала ретельної підготовки: ціла команда годинами в онлайні обговорювали образи та make-up, повторювали танцювальні рухи, обирали локації та ракурси зйомок, консультувались, як краще виставити світло,
– розповіли представники співачки.

У своєму маєтку Світлана Тарабарова відзняла одні з головних кадрів, які поєднали з танцями її шоу-балету. Всі героїні кліпу "Найкрасивіша. NO STRESS" не покидали домівок у час пандемії, що викликало захват у всіх меломанів. Та обмеження карантином аж ніяк не вплинули на ефектність кадрів: нове відео Світлани Тарабарової відзначилось яскравістю та стилем.

Дивіться кліп Світлани Тарабарової до пісні "Найкрасивіша. NO STRESS": відео