Як повідомляє ТСН, Світлана Тарабарова не набрала багато зайвої ваги за час вагітності. Упродовж 9 місяців вона стежила за своїм станом та консультувалась з лікарем.

Читайте також: Світлана Тарабарова вийшла на прогулянку з новонародженим сином: чарівне відео

За вагітність я не набрала зайвої ваги, я набрала рівно стільки, скільки сказав мені лікар, який стежив за моєю вагітністю. Він мені сказав, набирай 12 не більше і не менше. А я людина дуже відповідальна, мені сказали 12, я набрала 12,
– розповіла Світлана Тарабарова.

Окрім цього, зірка пильнувала, що вона їсть та в якій кількості. Відтак Світлана Тарабарова відмовилась від не здорової їжі, що може зашкодити її фігурі та нащадку.

"Я не їла жирну шкідливу їжу, навіть мені коли дуже хотілося, я просто уявляла, як я їм цю смажену картоплю. Насправді в мене не було нестримного бажання поїсти. Було тільки шалене бажання напитися кави, бо я кавоман. Я не пила каву чотири місяці, але потім, коли мені лікар сказав, що потрібно піднімати тиск кавою, то здійснилася моя мрія і я трішки пила каву", – додала Світлана Тарабарова.

Саме через своєрідну дієту артистка без труднощів повернула струнку фігуру, якою хизується на сторінці в Instagram.

Нагадаємо, що Світлана Тарабарова народила сина Івана 9 вересня. Це перша дитина артистки та її чоловіка Олексія Боднара. Одразу після пологів співачка випустила новий кліп, який назвала "Добре серце". З хітом зірка дала перший концерт після пологів, що відбувся на Харківщині.