Новоспечена мама Світлана Тарабарова вміло поєднує вокальну кар'єру з доглядом за первістком. Артистка ще й знаходить вільний час для свого блогу в соцмережі Instagram, де з'являються чарівні фото з сином Іваном, якому немає й місяця.

Читайте також: Світлана Тарабарова вийшла на прогулянку з новонародженим сином: чарівне відео

8 днів, як моє життя змінилося раз і назавжди. В серці безмежна любов і ще не відчувалася втома від недоспаних ночей. Але тепер я розумію крилаті вирази мам "я не спала вже півтора року". Безмежно вдячна за те, що перша фотосесія Івана була ідеальною за атмосферою і тепер ми маємо такі милі фото на згадку,
– зворушливо написала Світлана Тарабарова.

На знімку співачка лягла поряд зі своїм новонародженим сином. Немовля, яке заснуло на плечі зіркової мами, мило схрестило ніжки, що зачарувало мережу.

Нагадаємо, що 9 вересня Світлана Тарабарова народила сина, якого назвала Іваном. Це перша дитина артистки та її чоловіка, продюсера Олексія Боднара. Одразу після пологів артистка випустила новий кліп про материнство, який назвала "Добре серце". З новим хітом зірка дала перший концерт після пологів, що відбувся на Харківщині.