Світлана Тарабарова разом із новонародженим сином Іваном повернулась до свого будинку. Біля пологового відділення лікарні її зустрічали друзі, родичі та новоспечений батько – продюсер Олексій Бондар.

Читайте також: Світлану Тарабарову виписали з пологового будинку: перші фото

Артистка відверто розповіла, як вона почувається в ролі мами. За словами Світлани Тарабарової, вона абсолютно щаслива. Спершу зірка переживала, що її собака буде вороже ставитись до малюка, однак побоювання не справдились.

Ми по-трішки звикаємо. Дуже боялися, що собака ревнуватиме. Але він в перший день підійшов до Івана, понюхав його, і став захищати,
– зізналась Світлана Тарабарова.

Окрім цього, співачка дала пораду молодим мамам. Світлана Тарабарова зрозуміла, що її дитина реагує на поганий настрій, тому порадила всім жінкам зберігати спокій біля немовлят.

«Єдине, що я зрозуміла вже на 300 відсотків, що треба бути спокійною. Ти спокійна, – і твоя дитина спокійна. Вона все відчуває: кожен подих, кожен крок», – розповіла Світлана Тарабарова.

Нагадаємо, що співачка Світлана Тарабарова народила хлопчика в одній зі столичних клінік. Пологи відбулись у неділю, 9 вересня, о 23:25. Малюк з'явився на світ з вагою 3,760 кг та мав зріст 55 см. Дитину зірка назвала Іваном. Світлана Тарабарова не приховує свого захвату від материнства та вже опублікувала перші фото з новонародженим сином.