Популярна артистка зізналась, що народжувала сина у приватній клініці в Києві. Світлана Тарабарова відверто розповіла, що наважилась на партнерські пологи.

Читайте також: Світлана Тарабарова вийшла на прогулянку з новонародженим сином: чарівне відео

"Ми народжували разом. Нарешті вдома, все спокійно, почуваю себе добре. Я на своєму досвіді переконалась, що якщо близька людина справді партнер по життю – народжувати треба разом!" – зізналась Світлана Тарабарова.

Зірка додала, що наразі є багато розмов про те, чи варто наважуватись на партнерські пологи. Однак сама Світлана Тарабарова переконана – так жінка отримує чималу підтримку від чоловіка, тому емоційно все проходить значно легше.

В мене була величезна підтримка під час всієї вагітності, пологів і зараз в післяпологовий період – це мій Олексій. Мені було б дуже важко, якщо б поряд не було його. Всі перейми він робив мені масаж, який ми навчилися робити разом. В найважчі моменти він дихав разом зі мною. І це мене реально заспокоювало! Я відчувала попри скажений біль, всю його любов,
– розповіла Світлана Тарабарова.

Нагадаємо, що Світлана Тарабарова народила сина Івана 9 вересня. Це перша дитина артистки та її чоловіка Олексія Боднара. Одразу після пологів співачка випустила новий кліп, який назвала "Добре серце". З хітом зірка дала перший концерт після пологів, що відбувся на Харківщині.