Як відомо, нещодавно мережу розбурхав тизер до ритмічного треку "SuperSTAR". У кількасекундному відео Світлана Лобода постала перед камерами з вагітним животом. Співачка з танцювальним балетом виконала на піску ритмічні рухи, які інколи видавалися надто еротичними. Як і артистка, танцівниці були теж вагітними.

Читайте також: Світлана Лобода засвітила фігуру після пологів: фото

Після хвилі обговорень у мережі зірка все ж презентувала кліп на запальну пісню. Світлана Лобода постає у кліпі в яскравих образах, зокрема, приміряє рудоволосу перуку. За задумом режисера Нателли Крапівіної, артистка рятує всіх жінок, які мають одну спільну проблему – самотність.

У світі живуть 3 мільярди жінок: красиві та дуже красиві. Хижі спокусниці та невинні створіння. І знаєте, що між ними спільне – всі вони самотні. Не варто занурюватись у статистику: самотність – не смерть, її складно зафіксувати. Моє завдання – дати цим жінкам шанс,
– заявляє Світлана Лобода на початку кліпу.

Не обійшлось у відео і без провокацій: зваблива Світлана Лобода поцілувала акторку в кліпі. Також у ролику співачка з балетом продемонстрували запальні танці.

Дивіться провокативний кліп Світлани Лободи на пісню "SuperSTAR" (відео 18+):