Днями учасник рок-гурту Rammstein Петер Тегтрен похизувався постером до нового кліпу Frau & Mann ("жінка і чоловік"). На кадрі видно, як Тілль Ліндеманн і шведський актор Петер Стормаре позують в образах детектива і космонавта. Водночас кінозірка несе Світлану Лободу на руках.

Читайте також: Фронтмени гуртів Rammstein і PAIN виступлять в Україні: деталі гучного концерту


Світлана Лобода на постері Rammstein / Instagram / @peter.tagtgren

23 листопада на офіційному ютуб-каналі Ліндеманна з'явився новий кліп на пісню Frau & Mann з альбому F & M, який більше схожий на мініфільм. У головних ролях знялися українська співачка Світлана Лобода і шведський актор Петер Стормаре у ролі космонавта.

Rammstein – Frau & Mann: дивіться відеокліп

Що відомо про ймовірний роман артистів?

Вже кілька років у ЗМІ підозрюють, що Світлана Лобода і лідер гурту Rammstein Тілль Ліндеманн мають романтичні стосунки. Самі зірки не коментують жодних чуток, але щоразу підігрівають цікавість прихильників до приватного життя.

Так, Світлана Лобода назвала свою другу доньку Тільдою, що одразу ж сприйняли, як на натяк на ім'я її батька. Однак Світлана не реагувала на жодні підозри та досі не розсекретила, з ким виховує нащадка. Ще однією причиною для пліток став приїзд Тілля Ліндеманна до Москви. Тоді Світлану Лободу екстрено госпіталізували з репетиції до концерту, а лідер гурту Rammstein особисто забрав її зі шпиталю. За словами очевидців, після виписки з лікарні Тілль із артисткою та її донькою від першого шлюбу пообідали в одному з ресторанів.

Цікаво є те, що в інстаграмі Тілль має безліч підписників, однак він сам стежить лише за 9 людьми. Серед них – Світлана Лобода.