Принцеса Діана була та залишається іконою стилю. Багато хто досі надихається її образами та повторюють їх. "Міс Україна Всесвіт" Анна Неплях теж надихнулась стилем Леді Ді.

Дивіться також Одразу після конкурсу "Міс Всесвіт 2021": Анна Неплях відправилась до суду

Образ Анни Неплях

"Міс Україна Всесвіт" позувала біля ошатно прикрашеної ялинки. Вона постала перед камерою у святковому образі – чорній мініспідниці та червоному светрі з вівцями. Анна розпустила волосся, а на обличчі зробила макіяж з акцентом на очах.

Додамо, що вбрання від бренду Rowing Blazers нині коштує понад 8 тисяч гривень. Анна Неплях поділилась, що завжди мріяла бути схожою на принцесу Діану.


Анна Неплях / Фото з інстаграму Анни Неплях

Принцеса Діана свого часу обожнювала такий самий светр. Вперше вона одягнула його для публічного виходу на турнір з поло у 1983 році.

Оригінальний светр з білими та одною чорною вівцею, створений дизайнерами Warm & Wonderful, потрапив до Музею Вікторії та Альберта.

З 1994 року светр нарешті можна було придбати. Дизайнери Warm & Wonderful взяли участь у розробці колаборації з маркою Rowing Blazers.

Текст публікації Анни Неплях

Передноворічна метушня захопила весь світ – ми закриваємо бюджети, проєкти, прагнемо встигнути до дедлайну, вибираємо подарунки, думаємо де, а головне з ким відзначатимемо Новий рік, які салати точно будуть на столі й звичайно ж, не забуваємо закупитися шампанським, адже в нього нам ще "занурювати" наші підпалені бажання.

Ось у мене бажання було бути як принцеса Діана і воно вже трошки збулося.