Разом відомі виконавці, на рахунку яких є такі престижні нагороди, як "Греммі" і "Оскар" працюють з травня цього року і вже встигли записати дебютний альбом "Miracle Worker".

"Спочатку ми просто творили музику і не задумувались, що з цього вийде. Ми робили це, бо хотіли провести експеримент, який розвинувся у цей чудовий студійник", - каже рок-музикант Мік Джаґґер.

До першої платівки колективу увійшло 12 треків. На перший сингл з диску, однойменний з альбомом "Miracle Worker" виконавці вже навіть відзняли відеокліп.

Музиканти ніяк не могли визначитися з жанром, відтак своє спільне творіння характеризують, як подорож від реггі до ліричних балад. В одній із композицій фронтмен Rolling Stones навіть читає реп.

"Деміен пише справді хороші тексти, своєрідна начитка яких називається "тостинг"- це трохи схоже на захіно-індійський реп. І я подумав - а чому б мені себе у цьому не спробувати. Звичайно це було трохи складно, але я практикувався і у мене все вийшло, було смішно", - розповідає рок-музикант Мік Джаґґер.

Музиканти жартують - їхня музика, як і будь-яка інша достойна, заснована на сексі, наркотиках і рок-н-ролі. Платівка вже з’явилася у продажі у кількох країнах світу серед яких Велика Британія, Індія, Японія і США. Однак абсолютно всі охочі мають можливість придбати запис на порталі iTunes.