Як пише видання Politeka, у зв’язку з його прокремлівською позицією, за якою він виправдовує агресивну політику Кремля, зокрема і анексію Криму, російський журналіст потрапив до бази "Миротворця".

Читайте також: Український телеканал допоміг пропагандисту Кисельову зняти "сюжет" про Україну

"Україна – маленька країна, у якої немає жодної незалежності та взагалі нічого, погана економіка. Вона залежить повністю не лише від Росії, а й від світу", – зазначав Сосєдов свого часу в ефірі одного з пропагандистських шоу.

Також у коментарі Катерині Осадчій він заявив, якби Росія не взяла Крим, там би відбувалося те, що в Донецьку, відтак, Кремль, на його думку, ухвалив цілковито правильне рішення щодо "порятунку півострова".

Цікавим є і той факт, що критик не приховує свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію, але тим не менш підтримує позицію та політику Путіна, незважаючи на те, що сам же від неї і страждає. У Росії нетрадиційні сексуальні нахили можуть стати причиною для кримінального покарання.

Додамо, що Сосєдов був членом журі "X-фактора" з 2010 до 2015 року, щоправда його відхід з шоу офіційно телеканал СТБ не коментував.