Телеведуча Маша Єфросиніна прокоментувала новину про те, що Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт Путіна. Вона згадала про інших світових диктаторів.

Дивіться також В уряді Німеччини заявили про готовність арештувати Путіна: окупанти готуються йти "на Берлін"

Маша Єфросиніна про ордер Путіну

Інтерв'юерка навела приклад диктатора Муаммара Каддафі. Ордер на арешт Каддафі видали за 4 місяці до того, як його вбили.

Маша Єфросиніна натомість не сподівається, що російський народ буде спроможним зробити щось подібне зі своїм президентом. Але сподівається на те, що кремлівський вбивця навідається до інших диктаторів найближчим часом.

Власний народ розірвав його на частини вже за чотири місяці… У те, що російський народ вчинить так само зі своїм убивцею, я не вірю… Але не втрачаю надію, що в бункерної за**пи не за горами інший схожий сценарій потрапляння до братів Чаушеску, Каддафі та Бен Ладена,
– поділилась Єфросиніна.


Фото з інстаграм-сторіз

Детальніше про ордер на арешт Путіна

  • 17 березня Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав ордери на арешт Владіміра Путіна, а також уповноваженої президента Росії у справах дитини Марії Львової-Бєлової. Таким чином вони отримали офіційний статус підозрюваних у скоєнні міжнародного злочину. А саме – незаконне примусове переміщення українських дітей.
  • Генпрокурор Андрій Костін пояснив, що ордер на арешт Путіна означає, що за межами Росії кремлівського диктатора повинні заарештувати та передати до суду.
  • У Німеччині виявили готовність арештувати Путіна, якщо він опиниться на території країни. У Росії вже відреагували на цю заяву. Окупанти навіть пригрозили "піти на Берлін".