Мистецтвознавець, музикант, письменник, поет і філософ Михайло Казіник в рамках свого першого українського туру "Я обійму вас музикою" представить меломанам і поціновувачам класики свою унікальну програму з використанням визнаної у всьому світі методики залучення аудиторії в процес сприйняття творів, повідомляють організатори.

Виступи метра, якого західні ЗМІ прозвали "апостолом культури", заплановані в Одесі, Дніпрі, Чернівцях, а завершить його український тур великий концерт у Національній музичній академії імені Чайковського в Києві. У програмі прозвучать твори Баха, Вівальді, Скарлатті, Гайдна, Моцарта, Бетховена, Шуберта, Шопена, Шумана, Брамса, Ліста, Чайковського та інших титанів музики.

"Моє завдання – духовно налаштувати людини на те випромінювання, яке виходить від творінь мистецтва: поезії, музики, літератури ... Будь-яке велике мистецтво – це передавач, а людина, яка не налаштована на його частоту, – зіпсований приймач. Я його ремонтую", – розповідає про свою місію Михайло Казіник.

Відзначимо, що віце-президент Міжнародної асоціації письменників і публіцистів, музикознавець вищої категорії Казіник проживає в Стокгольмі, але протягом 50 років з аншлагами виступає в усьому світі зі своїми унікальними лекціями-концертами, є головним героєм серії документальних фільмів та міжнародним експертом в галузі культури і мистецтва.